Blog > Komentarze do wpisu
Zaległości ;(

Dawno mnie tu nie było... ale cóż zrobić... moc sprawdzianów i kartkówek zasypuje każdy dzień. Wstyd się przyznać, ale od początku roku szkolnego prawie nic nie przybyło w moich hafcikach... Chociaż ostatnio mam trochę więcej czasu. Udało mi się dokończyć portret, a w międzyczasie wyhaftować jeszcze dwa małe obrazki. Oto jak się prezentują:

;)

Rok pracy nie poszedł na marne, przynajmniej mam taką nadzieję :)

Myszka

To był taki mały przerywniczek. Zestawik był dołączony do CrossStitchera ;)

Kwiatki

To także zestawik z CrossStitchera... Z tym hafcikiem wiąże się pewna historia... nie przeczytałam iloma nitkami muliny należy haftować poszczególne części haftu i pod koniec zabrakło mi muliny... Musiałam dokupić, ale oczywiście to już nie był ten sam kolor. Różnica nie jest duża, no ale wprawione oko zobaczy ;)

;)

Tu także są moje pierwsze French knoty, co da się zauważyć :D

Art deco diva

Zaczęłam już oczywiście nowy hafcik :D Jest to Art Deco Diva z CrossStitchera, z numeru 208. Dość szybko mi idzie, zaczęłam wczoraj... ;)

niedziela, 07 lutego 2010, asiasek_bu

Polecane wpisy

  • Koniec

    Witam po strrrasznie długiej przerwie. No niestety czuję że z tego bloga już nic nie będzie, ale przenoszę się. Od dziś wszystko co robię można zobaczyć tu: htt

  • Wakacje

    Te wakacje na pewno hafickowe nie są... Właściwie całym pierwszym miesiącem zawładnął wyjazd do Hiszpanii. I w sumie nie przeszkadza mi to, że prawie nic nie wy

  • Koniec i początek

    Dziś skończyłam haftować Art Deco Divę. Jestem nawet zadowolona z efektu, pomijając fakt, że strrrasznie dużo tam pomyłek ;) Zdjęcia nie są najlepszej jakości,

Komentarze
olcia113-world
2010/02/07 16:28:47
O jeej ten portret wyszedł bosko! :) A tej kobitki nowej ile już masz :P
-
to_co_lubie
2010/02/08 16:04:56
Fajnie, że wróciłaś :) Mam nadzieję, że teraz tu częściej już będziesz :D A hafciki wszystkie cudne :) Pzdr :*
-
blasiuk
2010/02/08 18:20:20
Piękny portret !! Podziwiam !!!
-
blogagnieszki
2010/02/09 11:52:15
ciocia z wujkiem będą mieć super pamiątkę, portret jest super :). Przerywniki urocze, a nowy haft zapowiada się ciekawie, i faktycznie szybko Ci idzie :).
-
2011/01/04 14:46:20
Ja też wyszywałam portret dla rodziców na 28 rocznicę ślubu, super sprawa,a jaka radość :). Twój portret też wyszedł świetnie ciocia z wujkiem na pewno byli zachwyceni.